• Fizyka 1-3. Zbiór zadań. Zakres podstawowy. Reforma 2019

Fizyka 1-3. Zbiór zadań. Zakres podstawowy. Reforma 2019

45.63
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 13.69
Paczkomaty InPost 13.69
Dostępność 10 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788366365544
Zostaw telefon

Zbiór zawiera zadania z fizyki w zakresie podstawowym dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Publikacja stanowi uzupełnienie opracowanej przez Operon trzytomowej serii podręczników do fizyki.

Materiał zgromadzony w zbiorze zawiera treści z całego cyklu kształcenia w szkole ponadpodstawowej. Został podzielony na działy, których kolejność odpowiada tematom w podręcznikach. Dzięki temu łatwo można uzupełnić naukę opartą na podręcznikach o umiejętności praktyczne ćwiczone w czasie rozwiązywania zadań ze zbioru. Ponadto każdy dział w zbiorze poprzedza krótki wstęp teoretyczny zawierający przypomnienie najważniejszych terminów i wzorów.

Zadania w zbiorze zostały tak ułożone, aby rozwiązujący je uczniowie ćwiczyli różne typy umiejętności, a także utrwalali zagadnienia sprawiające im najwięcej trudności. Systematyczne rozwiązywanie zadań sprawi, że uczniowie już od pierwszej klasy będą opanowywali najważniejsze zagadnienia fizyczne. W publikacji zamieszczono również odpowiedzi do zadań, co sprzyja samodzielnej nauce, niezależnie od materiału realizowanego na lekcji. Co więcej - na końcu książki znajdują się tablice prezentujące wartości stałych fizycznych potrzebnych do rozwiązywania zadań.

Warto podkreślić, że uniwersalny charakter zbioru pozwala pracować z nim nauczycielom korzystającym z różnych programów nauczania.

Stan Nowy
Rodzaj tradycyjny podręcznik
Rok wydania 2019
Klasa 1, 2, 3
Okładka miękka
Liczba stron 152 (2)
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
ISBN 9788378799429
Szerokość produktu 16.5 (3)
Wysokość produktu 8 (2)

Grzegorz Kornaś

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.