• Fizyka. Klasa 1. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Reforma 2019

Fizyka. Klasa 1. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Reforma 2019

30.19
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 13.69
Paczkomaty InPost 13.69
Dostępność 11 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788366365339
Zostaw telefon

Fizyka. Klasa 1. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Reforma 2019

Anna Dobosz

ISBN 9788366365339

Karty pracy ucznia to bardzo dobrze przyjęte przez nauczycieli uzupełnienie podręcznika. Nowa, perforowana forma jest przyjazna dla uczniów i pedagogów, dzięki możliwości oderwania wybranej karty z zadaniami, wykonania poleceń i sprawdzenia treści przez nauczyciela. Następnie materiał można wpiąć w skoroszyt tworzący całość publikacji.

Fizyka 1. Karty pracy ucznia to publikacja dla uczniów klasy 1 liceów ogólnokształcących i techników. Autorka przygotowała zadania, dzięki którym uczniowie mogą zrealizować wymagania z podstawy programowej. Materiały dostępne w publikacji przybliżają podstawowe zagadnienia fizyczne, niezbędne zarówno do dalszej nauki fizyki, jak i innych przedmiotów ścisłych, które wykorzystują osiągnięcia z dziedziny fizyki i przenikają się wzajemnie. Zadania zawarte w kartach pracy szczególnie skupiają się na wykorzystaniu praktyki w celach rozwinięcia i utrwalenia wiedzy. Pokazują związki między zdobywaną teorią a sytuacjami doświadczanymi przez uczniów na co dzień. Duża liczba zadań otwartych pozwala uczniom ćwiczyć sprawność rachunkową. Karty pracy obejmują takie zagadnienia, jak: wielkości fizyczne, kinematyka i pojęcie ruchu, zasady dynamiki czy elementy astronomii. Po każdym dziale znajduje się karta powtórzeniowa, która utrwala umiejętności zdobyte przy przerabianiu danego segmentu materiału.

Uczniowie otrzymają publikację, która łączy w sobie zadania teoretyczne i praktyczne. Z jednej strony zostanie utrwalona i sprawdzona znajomość konkretnych informacji, a z drugiej ‒ umiejętność analitycznego myślenia i sprawność rachunkowa.

 Fizyka 1. Karty pracy ucznia zawierają:

  • zadania zamknięte i otwarte, na dobieranie czy zadania typu prawda‒fałsz

  • grafiki poglądowe

  • ciekawe i atrakcyjne materiały ilustracyjne

  • tabele do zadań i wykresy

  • zadania utrwalające wiedzę z przerobionego działu, dostępne na kartach powtórzeniowych

Stan Nowy
Rodzaj tradycyjny podręcznik
Rok wydania 2019
Klasa 1
Okładka miękka
Liczba stron 152 (2)
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
ISBN 9788378799429
Szerokość produktu 16.5 (3)
Wysokość produktu 8 (2)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.