• Gold Experience 2Ed B2+ Workbook

Gold Experience 2Ed B2+ Workbook

61.29
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 13.69
Paczkomaty InPost 13.69
Dostępność 11 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9781292195032
Zostaw telefon

Gold Experience 2nd Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu egzaminacyjnego, która perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge Exam Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.

Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych dostępnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.

Seria Gold Experience 2nd Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Edycja zawiera trzy nowe poziomy A2+, B2+ i C1, a jej pozostałe części zostały zaktualizowane i dostosowane do nowych wymogów egzaminów.

Seria Gold Experience 2nd Edition:
- posiada nową, intuicyjną strukturę rozdziału ułatwiającą planowanie i prowadzenie lekcji,
- zawiera aktualne i stymulujące dyskusję teksty i ćwiczenia utrzymane w stylistyce egzaminacyjnej,
- dba o rozwój umiejętności XXI wieku, który jest realizowany w specjalnej ścieżce Independent learning,
- wykorzystuje w 100% autentyczny materiał wideo wsparty ćwiczeniami komunikacyjnymi oraz filmy gramatyczne,
- zapewnia cykliczne powtórki materiału po każdym rozdziale i powtórkę kumulatywną na koniec kursu, w formie lekcji egzaminacyjnej,
- ma przejrzysty układ rozdziału, który pomoże uczniom błyskawicznie znaleźć wskazówki egzaminacyjne i zidentyfikować typowe zadania egzaminacyjne.

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.