• Język angielski zawodowy dla technika logistyka i technika spedytora. Zeszyt ćwiczeń

Język angielski zawodowy dla technika logistyka i technika spedytora. Zeszyt ćwiczeń

Brak towaru
45.30
Wpisz swój e-mail
Opinie
Ilość w opakowaniu 55 szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 13.69
Paczkomaty InPost 13.69
Dostępność 0 szt.
Waga 0.35 kg
ISBN 9788302192920
Zostaw telefon

Zeszyt ćwiczeń opracowany z myślą o osobach uczących się języka angielskiego jako języka zawodowego. Zawiera specjalistyczne słownictwo - nazwy środków transportu wewnętrznego i zewnętrznego, metod magazynowania i załadunku towaru, niezbędnej dokumentacji, typów płatności oraz elementów struktury spółek. Autorzy kładą duży nacisk na kwestie komunikacji z klientem, jego profesjonalnej obsługi, a także prowadzenia negocjacji.

Publikacja podaje także słownictwo przydatne podczas poszukiwania pracy (wakacyjnej i stałej) w międzynarodowym środowisku - uczy czytać ze zrozumieniem ogłoszenia o pracę, pokazuje, jak napisać CV i list motywacyjny, podpowiada zwroty potrzebne w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zeszyty ćwiczeń szlifuje prawie wszystkie umiejętności ważne w języku obcym - słuchanie, dzięki nagraniom dostępnym pod QR-kodami, mówienie, dzięki licznym zadaniom do rozwiązywania w parach. Są także propozycje tematów do pisania, zaś w każdym dziale dłuższy tekst, czy dialog do poćwiczenia czytania. Ćwiczenia gramatyczne są zawsze poprzedzone krótkim przypomnieniem podstawowych zasad.

Stan Nowy
Rodzaj ćwiczenia
Rok wydania 2021
Klasa wieloletnie
Okładka miękka
Wydawnictwo WSIP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Piotr Beń

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Podobne produkty