• Muzyka Karty pracy ucznia Zakres podstawowy kl1 Reforma 2019

Muzyka Karty pracy ucznia Zakres podstawowy kl1 Reforma 2019

Brak towaru
72.48
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 13.69
Paczkomaty InPost 13.69
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788366365469
Zostaw telefon

Muzyka Karty pracy ucznia Klasa 1 Zakres podstawowy Reforma 2019

Krystyna Serwańska

ISBN 9788366365469

Publikacja Muzyka. Karty pracy ucznia stanowi uzupełnienie podręcznika do muzyki. Została zaprojektowana w nowej, bardzo dobrze przyjętej przez nauczycieli perforowanej formie. Każdą z kart pracy można oderwać, rozwiązać znajdujące się na niej zadania i oddać do sprawdzenia nauczycielowi. Następnie kartę warto wpiąć do skoroszytu, który tworzy całość publikacji.

Muzyka. Karty pracy ucznia to publikacja dla uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Zawiera zestawy zadań pozwalających rozwijać wiedzę i zdolności muzyczne przy jednoczesnym realizowaniu wymagań programowych. Karty pracy utrwalają wiedzę o języku muzyki, twórcach i tworzywie muzycznym oraz instytucjach kultury, którą uczniowie zdobyli na lekcjach. Zaproponowane zadania sprawdzają zdobytą przez uczniów wiedzę teoretyczną i umiejętność jej zastosowanie w praktyce. Pozwalają uczniom na rozwijanie swoich umiejętności wokalnych, jak też umiejętności gry na instrumentach. Niektóre z nich wymagają też od uczniów samodzielnego poszukiwania informacji, co zachęca do zaznajamiania się przez nich z szeroko pojętą kulturą muzyczną. Karty powtórzeniowe, które znajdują się na końcu każdego działu, pozwalają uczniom na zweryfikowanie wiedzy.

Publikacja to połączenie zadań teoretycznych, które sprawdzają znajomość informacji o tematyce muzycznej, zadań praktycznych, wymagających zastosowania poznanej wiedzy w praktyce, a także zadań twórczych. Muzyka. Karty pracy ucznia zawierają:

 

różnorodne i rozwijające zadania,

atrakcyjny materiał ilustracyjny,

zapisy nutowe,

karty powtórzeniowe, zawierające zadania utrwalające wiedzę z całego działu.

Stan Nowy
Rodzaj tradycyjny podręcznik
Rok wydania 2019
Klasa 1
Okładka miękka
Liczba stron 130
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
ISBN 9788378799559
Szerokość produktu 20.5
Wysokość produktu 6
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Podobne produkty
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny