• Next Move 2 Książka ucznia

Next Move 2 Książka ucznia

78.35
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 13.69
Paczkomaty InPost 13.69
Dostępność 8 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9780230466388
Zostaw telefon

Macmillan Next Move to siedmiopoziomowykurs dla uczniów w wieku 6-14 lat. Został opracowany z myślą o nauczycielach poszukujących nowoczesnego podręcznika, łączącego naukę języka angielskiego z poszerzaniem wiedzy na temat kultury różnych krajów, a także pedagogach, którzy lubią wykorzystywać w pracy bogactwo dostępnych komponentów.

Każdy rozdział Macmillan Next Move poświęcony jest innemu państwu, a proces nauki języka staje się podróżą przez świat i pozwala na poznawanie różnych kultur oraz poszerzanie wiedzy na ich temat. Jednocześnie podręcznik zapewnia realistyczne konteksty do nauki angielskiego, stale odwołując się do osobistych doświadczeń uczniów i ich bezpośredniego otoczenia, co sprzyja szybszemu zapamiętywaniu przez nich nowego materiału językowego.

DVD-ROM dołączony do Książki ucznia zawierainteraktywne zadania językowe, służące doskonaleniu słownictwa i gramatyki z danego rozdziału, filmy kulturowe i piosenki karaoke. OpcjaMy Progress Report umożliwia uczniowi sprawdzanie, które ćwiczenia wykonał poprawnie, a także rejestrowanie jego postępów w nauce.

Warto wiedzieć:

  • Elastyczny sylabus zawierający dodatkowe ćwiczenia rozszerzające materiał oraz komponenty multimedialne umożliwia dopasowanie kursu do potrzeb grupy.
  • Wyjątkowe wprowadzenia do rozdziałów zapewniają ciekawe tematy, przedstawione w atrakcyjny wizualnie sposób, które dzięki instrukcjom zawartym w Zestawie nauczyciela można rozszerzyć do pełnych lekcji.
  • Historyjki wspierają przekazywanie wartości, takich jak kultura osobista, dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i innych, pomagając w kształceniu obywatelskim.

Mary Charrington, Ms Amanda Cant

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.