• Nowyj Dialog. Język rosyjski. Podręcznik. Część 3. Zakres podstawowy (z 2 CD audio)

41.86
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Dostępność 11 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788302161292
Zostaw telefon

Nowyj Dialog 3 Język rosyjski Podręcznik Zakres podstawowy

Agnieszka Ślązak-Gwizdała, Olga Tatarchyk

Szkoła ponadgimnazjalna

ISBN 9788302161292

Cykl Nowyj Dialog jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka rosyjskiego w szkole ponadgimnazjalnej (poziom IV.0), jak i dla kontynuujących naukę po gimnazjum (poziom IV.1).

Podręcznik Nowyj Dialog 3 składa się z sześciu rozdziałów. Pierwszy z nich, Межчеловеческие отношения, zawiera informacje kulturoznawcze na temat zwyczajów i obrzędów ludowych w Rosji, a także słownictwo związane z religią oraz aktualnymi wydarzeniami w kraju i na świecie. Drugi rozdział, Летим в Санкт-Петербург, dotyczy podróżowania, zwiedzania oraz poznawania zabytków i osobliwości miasta, a także uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych. W części gramatycznej wprowadza się odmianę nazwisk rosyjskich.

Kolejny rozdział, У нас гости из России, obejmuje wiadomości dotyczące wybranych najważniejszych obiektów turystycznych i kulturowych w Polsce. Uczniowie uczą się dzięki niemu opisywać walory własnego regionu. Rozdział czwarty, Наука и техника в быту, porusza tematykę odkryć naukowych i wynalazków oraz prezentuje przykłady technologii informacyjno-komunikacyjnych. Przedostatni rozdział, Берегите природу!, odnosi się do świata przyrody (roślin i zwierząt, zagrożeń i ochrony środowiska naturalnego), a ostatni, szósty (Наше будущее), gromadzi zagadnienia związane z planami na przyszłość (szkoła, praca, zakładanie rodziny).

Każdy rozdział zawiera: zestawienie przewidywanych osiągnięć ucznia, zadania o podwyższonym stopniu trudności, strategie uczenia się, informacje realio- i kulturoznawcze dotyczące Rosji, propozycje prac projektowych, test ewaluacyjny (Проверь себя!). Na końcu każdej lekcji w części podręcznikowej zamieszczono zadania przygotowujące do ustnego egzaminu maturalnego.

image
Stan Nowy
Rodzaj tradycyjny podręcznik
Rok wydania 2019
Klasa 3 (3)
Okładka miękka
Liczba stron 156
Wydawnictwo inne
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
Tytuł 11015465492
ISBN 9788302161292
Seria wydawnicza Nowyj Dialog (2)
Szerokość produktu 20.5
Wysokość produktu 29 (2)
Język rosyjski
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.