• Oblicza geografii 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

Oblicza geografii 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

41.90
szt. Do przechowalni
Opinie
Ilość w opakowaniu 55 szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Dostępność 11 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788326739521
Zostaw telefon

Geografia Oblicza geografii podręcznik 2 liceum i technikum zakres rozszerzony

Tomasz Rachwał, Wioleta Kilar

ISBN 9788326739521

Podręcznik "Oblicza geografii 2"; do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące geografii społeczno-ekonomicznej. Został wzbogacony o nowe rozwiązania dydaktyczne i skutecznie przygotowuje ucznia do matury.

Ułatwia zrozumienie przyczyn i konsekwencji wybranych procesów politycznych i społeczno-gospodarczych dzięki elementowi Przyczyny i skutki.

W ciekawy sposób wyjaśnia skomplikowane zjawiska i procesy społeczno-ekonomiczne na atrakcyjnych i czytelnych infografikach.

Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami za pomocą elementów Podsumowanie oraz Test sprawdzający.

Umożliwia przypomnienie podstawowej wiedzy z geografii dzięki elementowi To było w szkole podstawowej zamieszczonemu na początku każdego rozdziału.

Ćwiczy umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych z określonym czasownikiem operacyjnym dzięki elementom Sposób na zadania oraz Zadania powtórzeniowe zamieszczonym na końcu każdego rozdziału.

Ułatwia przygotowanie do matury za pomocą elementu Interakcje, który w syntetyczny sposób przedstawia najważniejsze relacje i zależności między komponentami środowiska geograficznego.

Umożliwia ocenę zjawisk i procesów społeczno-ekonomicznych zachodzących w naszym kraju na tle innych państw dzięki elementowi W Polsce.

Pozwala doskonalić umiejętność analizy i interpretacji danych statystycznych, ponieważ zawiera różnorodne mapy, wykresy i tabele.

image
Stan Nowy
Rodzaj tradycyjny podręcznik
Rok wydania 2020
Klasa 2
Okładka miękka
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
ISBN 9788326739521
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.