• Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista. Część 1

Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej. Kwalifikacja EKA.04. Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista. Część 1

69.75
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 13.69
Paczkomaty InPost 13.69
Dostępność 5 szt.
Waga 0.35 kg
ISBN 9788302182198
Zostaw telefon

Podręcznik do nauki zawodu technik ekonomista zawiera treści z zakresu kwalifikacji EKA.04 (Prowadzenie dokumentacji w jednostce organizacyjnej).
Publikacja składa się z dwóch części. Część pierwsza zawiera aktualny stan wiedzy naukowej z zakresu: BHP, podstaw ekonomii, prawa oraz zasad pracy biurowej. Zamieszczono tu treści dotyczące norm międzynarodowych, europejskich oraz krajowych zgodnie z wymaganiami projektu podstawy programowej z 2019 r.
Treści teoretyczne wsparto licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik dostosowano językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodzie technik ekonomista.
Na końcu publikacji znajduje się słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.
Obowiązkowa pozycja w przygotowaniach do egzaminu zawodowego! Wiadomości teoretyczne wsparte licznymi przykładami, ćwiczeniami i ilustracjami przybliżającymi praktyczne zastosowanie wiedzy.

Stan Nowy
Rodzaj tradycyjny podręcznik
Rok wydania 2020
Klasa 1
Okładka miękka
Wydawnictwo WSIP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Joanna Śliżewska, Joanna Ablewicz, Damian Dębski

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.