• Przedmioty zawodowe

Uczniowie w szkole zawodowej liczą na to, że po jej ukończeniu będą gotowi do pracy w wybranym przez siebie zawodzie. Do tego potrzebna jest nie tylko praktyka, ale przede wszystkim wiedza teoretyczna. Tę można nabyć, kupując podręczniki zawodowe, które pomogą zdobyć wiele istotnych informacji wspierających rozwijanie zdolności i umiejętności. W naszej ofercie znajdą Państwo książki do technikum  dla wielu branż, co ułatwi wejście na rynek pracy.

Książki do technikum dla wielu zawodów

Mamy dla Państwa ofertę na podręczniki do technikum z takich branż, jak: informatyka, ekonomia, mechanika, logistyka i turystyka, a także budownictwo, elektryka, gastronomia oraz fryzjerstwo. To tylko kilka przykładów tego, jakie podręczniki znajdą u nas uczniowie technikum. Współpracujemy z największymi wydawnictwami naukowymi, gwarantując rzetelne materiały przekazywane w przystępny sposób. Kupując podręczniki zawodowe w 24WB, otrzymają Państwo wszystko, co niezbędne do szkoły w jednym miejscu. 

Podręczniki do technikum uczą bezpiecznie pracować

Przed podjęciem pracy w dowolnym zawodzie trzeba się wiele nauczyć. Bez podstawowej wiedzy nie można nauczyć się praktycznego działania. Podręczniki zawodowe powstają po to, aby umożliwić uczniom przygotowanie się do pierwszej pracy. W każdym zawodzie liczą się przede wszystkim zdolności i kompetencje, ale równie ważne jest zachowanie bezpieczeństwa. Z tego powodu oferujemy podręczniki BHP dla technikum. Opisane w nich zasady pozwolą zminimalizować ryzyko wypadku przy pracy. Książki te są ważne, bo każdy pracodawca wymaga znajomości zasad BHP.

Najczęściej kupowane podręczniki zawodowe w technikum

Wiele osób decyduje się na rozpoczęcie nauki w technikum ze względu na przedmioty zawodowe, które w głównej mierze polegają na praktyce, przygotowując do konkretnego zawodu. Niemniej jednak ich nauczenie się jest wymagające. Tutaj z pomocą przychodzą podręczniki do technikum, które w zrozumiały i jasny sposób tłumaczą najistotniejsze zagadnienia potrzebne do dalszej pracy w tym kierunku. Oferowane przez nas podręczniki zawodowe wyposażą Cię w aktualną wiedzę na temat administracji, BHP, programowania czy budownictwa. Wskażą również na istotne aspekty z punktu widzenia konkretnej działalności gospodarczej - gastronomii, fryzjerstwa czy turystyki. Jeśli jesteś zainteresowany wysokiej jakości książkami do technikum lub samodzielnej nauki, to odwiedź naszą stronę internetową 24wb.pl.

Podręczniki do technikum i nie tylko

Nasza oferta podręczników skierowania jest nie tylko do uczniów technikum, ale też do kursantów, osób decydujących się na ukończenie studium czy chcących pogłębić zdobytą wiedzę. Podręczniki do technikum są opracowywane zgodnie z podstawą programową dla danego zawodu. Zawierają liczne ilustracje oraz pytania testowe pozwalające utrwalić materiał. Przygotowują do egzaminu zawodowego na technika elektryka, technika informatyka i wielu innych. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z konkretnym zawodem, to u nas znajdziesz odpowiednie podręczniki dla siebie. W szerokim asortymencie dostępne są również inne podręczniki szkolne dla szkół podstawowych i średnich, a także do nauki języków obcych.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny