• Wot i My po nowomu 1 Podręcznik j.rosyjski PWN2019

Brak towaru
41.57
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 3
Cena przesyłki 12
Paczkomaty InPost 12
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788326230295
Zostaw telefon

Wot i my Po nowomu 1 Podręcznik Język rosyjski

Małgorzata Wiatr-Kmieciak, Sławomir Wujec

ISBN 9788326230295

Wot i my. Po nowomu 1  to nowa odsłona wiodącego podręcznika do języka rosyjskiego  najczęściej wybieranego przez rusycystów. Nowy podręcznik uwzględnia doświadczenia i sugestie nauczycieli, którzy pracują z kursem od wielu lat.

Kurs został przygotowany specjalnie z myślą o pierwszym roczniku uczniów kończących ośmioklasową szkołę podstawową uczących się w wariancie III.2.0 (uczniowie początkujący) i III.2 (uczniowie kontynuujący naukę języka rosyjskiego jako drugiego języka po klasach 7 i 8).

Pierwszy tom kursu Wot i my Po nowomu 1  zapewnia optymalne dostosowanie do obu wariantów podstawy programowej, dzięki specjalnym sekcjom dla poczatkujących i kontynuujących.

Podręcznik Wot i my. Po nowomu 1  składa się z 25 lekcji podzielonych na pięć rozdziałów o stałej budowie, lekcji o tematyce realioznawczej, transkrypcji nagrań oraz alfabetycznego słownika rosyjsko-polskiego.

Każdy rozdział zawiera nowe atrakcyjne sekcje i rubryki:

stronę wprowadzającą w tematykę rozdziału z celami i strategiami uczenia się,

zebrane w jednym miejscu wyjaśnienia gramatyczne wraz z przykładami i całą gamą ćwiczeń pomagają uczniom utrwalić gramatykę,

sekcja powtórzeniowa służy kontroli i monitorowaniu postępów oraz wspiera świadomy proces uczenia się,

pogrupowane tematycznie słownictwo oraz zwroty i wyrażenia przetłumaczone na język polski umożliwiają powtórkę materiału i skuteczną komunikację.

Największe atuty podręcznika

Przygotowuje uczniów do komunikacji w różnych sytuacjach życia codziennego dzięki autentycznym tekstom i w kontekście ciekawym dla młodzieży, np. komunikacja smsowa, forum internetowe, e-mail, chat.

Już w pierwszym tomie uczniowie ćwiczą zastosowanie języka w codziennym życiu, np. załatwianie formalności związanych z wyjazdem do Rosji lub zamawianie taxi w języku rosyjskim.

Podręcznik wprowadza gramatykę w przystępny sposób i zawiera dodatkowe objaśnienia zagadnień gramatycznych sprawiających trudności polskim uczniom.

kładzie duży nacisk na rozwój sprawności mówienia. Liczne dialogi i scenki sytuacyjne pomagają uczniom utrwalić nowe słownictwo w atrakcyjny i naturalny sposób.

Przybliża uczniom obyczaje i kulturę Rosji i umożliwia rozwój kompetencji interkulturowej.

image
Stan Nowy
Rodzaj tradycyjny podręcznik
Rok wydania 2019
Klasa 1
Okładka miękka
Wydawnictwo PWN
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
Tytuł 11063491038
ISBN 9788326230295
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.