• Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Reforma 2019

Brak towaru
100.32
Wpisz swój e-mail
Opinie
Ilość w opakowaniu 55 szt.
Wysyłka w ciągu 4 dni robocze
Cena przesyłki 13.69
Paczkomaty InPost 13.69
Dostępność 0 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788326736506
Zostaw telefon

Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony

Praca zbiorowa

ISBN 9788326736506

„Zrozumieć fizykę" cz. 1 to podręcznik przystępnie przedstawiający nawet trudne zagadnienia, który już od pierwszych lekcji pomaga w przygotowaniach do matury.

Przedstawia zagadnienia w zrozumiały sposób i zachęca do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, przystępnie opracowanym tematom podzielonym na małe porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego oraz infografikom tłumaczącym trudne zagadnienia.

Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego typu dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, zarówno obliczeniowym, jak i problemowym, wstępnemu tematowi tłumaczącemu podstawowe zagadnienia związane z funkcjami, proporcjonalnością prostą i odwrotną, a także licznym Dodatkom matematycznym.

Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki początkowym tematom o pomiarach i analizie danych pomiarowych, łatwym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym wraz z analizą wyników pomiarów.

Zapewnia systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego już od pierwszej klasy dzięki blokowi Wiesz, umiesz, zdasz zawierającemu: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie - omówienie różnych typów zadań maturalnych, i Zadania powtórzeniowe do samodzielnego rozwiązania.

Stan Nowy
Rodzaj tradycyjny podręcznik
Rok wydania 2019
Klasa 1
Okładka miękka
Liczba stron 296 (2)
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 0.15
ISBN 9788326736506
Numer wydania 1
Seria wydawnicza Zrozumieć fizykę
Szerokość produktu 17
Wysokość produktu 24
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Podobne produkty
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny